Home / Úradné oznamy / OTVORENIE vodáckej sezóny na Váhu

OTVORENIE vodáckej sezóny na Váhu

Dovoľujeme si vás pozvať na otvorenie vodáckej sezóny na Váhu už túto sobotu v sobotu 30. apríla 2022 na úseku Sokolovce – Hlohovec.

 

Slávnostné otvorenie sezóny sa uskutoční za prítomnosti predsedu predstavenstva OOCR Rezort Piešťany a viceprimátora mesta Piešťany Michala Bezáka, riaditeľky OOCR Rezort Piešťany Tatiany Nevolnej, zástupcov Slovenského vodohospodárskeho podniku, krajskej oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnavský kraj zážitkov a ľudovej hudby Heskovci.

 

Otvorenie vodáckej sezóny sa bude konať v obci Sokolovce o 9.15 hod  (GPS: 48°31‘51.6“N 17°49‘52.6“E).

 

V prípade, že by ste radi absolvovali aj samotný celodenný splav Váhu na úseku Sokolovce – Hlohovec, je potrebné vaše auto odstaviť na parkovisku pred Zámockou záhradou v meste Hlohovec, odkiaľ vás autobus vyvezie hore na štart do obce Sokolovce, kde sa spoločne stretneme. Splav Váhu bude končiť pri odstavených autách pri parkovisku pred Zámockou záhradou. Viac informácií o splave: https://visitpiestany.sk/splavovanie-vahu/nedelny-splav-vahu-sokolovce-hlohovec/. Účasť na splave v rámci otvorenia vodáckej sezóny je pre členov OOCR Rezort Piešťany bezplatná.

 

RSVP do stredy 27. apríla 2022 na 0917 173 119 alebo riaditel@rezortpiestany.sk.

 

Font Resize
Kontrast